ArtDecor

Wyświetlanie 1–30 z 41 wyników

Obrazy artdecor

Skąd pomysł na galerię i tworzenie grafik właśnie w tym kierunku? Przede wszystkim z obserwacji trendów, w jakich urządzane są wnętrza, stylizacjach różnych pomieszczeń w mieszkaniach oraz z zamiłowania do ładnych detali we wnętrzach.

Dekorowanie domu

Wiemy jak to jest, kiedy przeprowadzamy się do nowego domu, stawiamy zakupione meble i organizujemy swoją przestrzeń. Jednak po jakimś czasie robi nam się pusto na ścianach i zaczynamy dekorować nasz dom.
Szukamy odpowiednich obrazów na płótnie do wnętrza, tak aby dom nabrał ciepła i uzupełnił się o historię.

Jeżeli w Twoim domu panuje styl ciężkich, zdobionych mebli z dekoracyjnymi tkaninami, przeplatają się w nim stare przedmioty z tymi nowymi, to zapraszamy Cię do naszej galerii obrazów na płótnie art decor.
Obrazy na ścianę to już nie tylko wnętrza typu pokój dzienny ale i przytulna sypialnia czy korytarz, który wita gości.

To również łazienki z pięknymi bateriami przy wannach lub umywalkach. Tam również, mogą zagościć obrazy na płótnie, ponieważ są lekkie, montowane na ścianie lub klejone do glazury. Większość z nich wytrzymuje warunki panujące w łazienkach, a to wszystko ze względu na dobrą metodę druku i materiał z jakiego wykonane są nasze obrazy art decor.

Obrazy na płótnie art decor

Obrazy i grafiki na ścianę art decor zostały opracowane w taki sposób aby pasowały do mebli, oświetlenia czy innych dekoracji.
Obraz na płótnie musi być spójny z Tobą i Twoim stylem, ponieważ na pewno będzie zauważalny przez wszystkich Twoich gości, a to wszystko za sprawą grafiki, kolorów po wydruku i profesjonalnym złożeniu obrazu.

Ważne jest, aby nie tylko kolorystycznie dopasować obraz do wnętrza ale także właściwie dobrać jego wielkość. Obrazy dobrze dopasowane do przestrzeni, która je eksponuje będą ją dopełniać, a nie burzyć jej harmonię.

Obraz z własnego zdjęcia

Stworzyliśmy dział stwórz własny obraz w Revolio, doskonale wiemy, jak wielu z Was ma takie niewdrukowane zdjęcie, grafikę lub właśnie artystyczne dzieło.
Teraz możesz je mieć jako ozdobę w salonie, kuchni czy obraz w sypialni.

Dekorowanie domu, szczególnie w stylu art deco jest wymagające i mocno artystyczne.

Zadbaj z nami o piękny wizerunek ścian w swoim domu. Dobrą dekoracją do Twojego domu będą obrazy na płótnie canvas, ponieważ mają wiele zalet. Są lekkie, łatwe w montażu i mają niezwykłe barwy i grafiki.