Industrial

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Obrazy na płótnie Industrial

Cieszmy się, że jesteście z nami w danej kategorii. Jest jednym z tych miejsc w Revolio, nad którym aktualnie najmocniej pracujemy.
Wielu z naszych grafików mocno odnajduje się w stylu, który nazwaliśmy INDUSTRIAL ponieważ łączy się on ze stylem urządzania wnętrz, który aktualnie kojarzy się z luksusem, nieskrępowaną wolnością twórczą i artyzmem.

Styl industrialny to mocna baza, wysokie sufity, szklane lub metalowe lampy, ogromne okna i minimalistyczne i wyraziste dodatki. Wszystko w takich pomieszczeniach wygląda jak dzieło sztuki – niejednokrotnie będąc zdobyczami z pchlich targów.

Człowiek i miasto

Grafiki w tym dziale mocno skoncentrowane są na człowieku i miastach ponieważ to w nich powstał ten styl. Stare fabryki stały się domem i tam powstały ciekawe wnętrza, które zachwycały indywidualizmem.
Grafiki, obrazy typu canvas są nieodzownym elementem takich pomieszczeń. W wysokich mieszkaniach z olbrzymimi powierzchniami ścian obrazy o dużych formatach wyglądają obłędnie.

Industrialne wnętrza

Styl industrialny również mocno zagościł w naszych wnętrzach, mieszkaniach czy domkach jednorodzinnych. Czerwona cegła, czarne metalowe okucia czy nogi stołów, hokery, lodówki z dużą srebrną klamką.
Proste obrazy z szkicem panoram miast w płaszczyźnie poziomej będą świetnym uzupełnieniem kącika jadalnianego czy przedpokoju z dużymi betonowymi płytami na ścianie.

Obrazy do salonu

Jeżeli właśnie przeprowadzasz się do nowego lokum i styl industrialny jest Tobie najbliższy, urządzając wnętrza nie zapomnij o dodatkach i obrazach. Jeżeli nadal usilnie wpisując w internet frazy jaki obraz na ścianę w salonie? To u nas znajdziesz wszystkie odpowiedzi i wybierzesz najlepiej pasujące obrazy do salonu czy kuchni.

Jasne pomieszczenia z dodatkiem szarości i szlachetnych dodatków i materiałów, uzupełnione nowymi obrazami, jednak z zachowaniem sztuki naciągania obrazu i zabezpieczania go, stworzy piękną koncepcję w Twoim indywidualnym wnętrzu.

Obrazy na wymiar

Zdajemy sobie sprawę, że nasza galeria nie jest mocno rozbudowana. Pracujemy nad tym, staraj się na bieżąco zaglądać, a zauważysz jak szybko powiększy się baza naszych grafik idealnych do salonu czy sypialni.
Jeżeli masz swój niezwykły projekt, szkic, grafikę czy zdjęcia pięknych industrialnych wnętrz, wyślij je do nas.

Nas zespół to również świetni drukarze, którzy pięknie wdrukują i przygotują obraz canvas do Twojego wnętrza.

Jeżeli od dawna zastanawiasz się nad tym, jaki obraz pasuje na Twoją ceglaną ścinę, to już powinieneś wiedzieć, że masz kilka opcji do wyboru.