Kids

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Obrazy na płótnie Kids

W tej kategorii umieściliśmy wszystkie najsłodsze i najbardziej urocze grafiki Revolio.
Grafiki dla najmłodszych to pastelowe obrazy na płótnie, głowienie ze zwierzakami w pięknych odcieniach. Przygotowanie takiego katalogu jest niemałym wyzwaniem, ponieważ tematyka dziecięca obecnie jest tak szeroka i ma wiele trendów opierających się na urządzaniu wnętrz i nowych metodach nauki dzieci.

Nasze grafiki wykonane są miękką kreską, tak aby były najbardziej bajkowe jak się da oraz łatwe do zobaczenia nawet dla tych najmłodszych odbiorców naszych grafik.

Obrazy ze zwierzakami

Nasz zespół twórców został podzielony na mniejsze zespoły, opracowaliśmy obrazy na canvas w stylu morskim, bajkowo dziewczęcym, naturalistycznym.

Oglądając daną galerię na pewno zauważysz, że głównymi bohaterami obrazów są zwierzaki. Dzieci kochają zwierzaki oraz uwielbiają naśladować ich dźwięki. Przecież pierwsze książeczki dla dzieci są z motywem sielskiej zagrody lub przygód ludzi z otaczającą ich naturą.

Obrazki do pokoju dziecięcego

Projektując grafiki również mieliśmy na uwadze najnowsze trendy jakie panują w urządzaniu pomieszczeń czy kącików dla dzieci.
Nasze grafiki na pewno świetnie odnajdą się w jasnych pokojach z dodatkiem bazujących kolorów pasteli, błękitów, ciepłej pomarańcz czy szarości. Warto obrazy canvas powiesić w zasięgu wzroku dziecka, przywieszając obraz opowiedzieć mu o nim i nazwać poszczególne postacie widniejące na grafice. Uwierzcie nam, dziecko będzie spoglądać na obraz na płótnie z zainteresowaniem i na pewno na długo zostanie mu w pamięci historia opowiedziana na jego temat.

Dzieci to małe, jednak bardzo bystre istoty, wiemy jak szybko się uczą i doskonale wiemy, że potrafią wiele naśladować. Poprzez grafiki możecie Państwo nauczyć maluchy wiele pozytywnych emocji i miłości do zwierząt.

We wstępie do kategorii musieliśmy również opisać fakt, że te grafiki również mogą podobać się dorosłym i być ich medalionem na ścianie, który kojarz się z jakąś przyjemną historią.

Obrazy na wymiar

W rozwoju dziecka bardzo ważna jest nauka poprzez opowiadanie, kojarzenie i uczenie się pozytywnych skojarzeń. Jeżeli właśnie jesteś na etapie urządzania pomieszczeń, pokoju dla dziecka, lub jego przestrzeni w swojej sypialni pamiętaj o obrazach na ściany. Koniecznie wymierz jak duża ma być dana grafika, mamy dobry wybór i możliwości dopasowania obrazu do Twojego wnętrza. Następnie wybierz idealną dla siebie grafikę.
Mam dla Was jeszcze jeden ważny element naszej strony. U nas możecie wydrukować swoją własną grafikę, zdjęcie lub pierwszy obrazek swojego dziecka. Samodzielnie wykadruj obraz, wybierz rozmiar i gotowe!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obrazami na ścianę typu canvas i wybór odpowiedniej do Twojego wnętrza.