Pop Art

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Barwna i indywidualna – obrazy Pop Art

Najbardziej kolorowa i indywidualna, niemal bajkowa kategoria w Revolio.
Przedstawiamy w niej grafiki, które są nowoczesnym podejściem do sztuki. Zarówno kolorem, jak i projektem graficznym przyciągną niejednego obserwatora.

Obrazy fantasy

Pop Art to dziedzina sztuki, która charakteryzuje się mocnym zestawieniem barw i kontrastów. Krzykliwe połączenia wymyślonych postaci w realnym świecie. To kultura masowa gra tutaj pierwsze skrzypce. Bohaterowie wielkich ekranów wchodzą i zakorzeniają się mocno w sztuce i grafikach.

Jeżeli Twoje wnętrze i artystyczna dusza to połączenie nowoczesności z eksplozją kolorów to jesteśmy pewni, że odnajdziesz się w tej kategorii.

Dekorowanie domu

Wnętrze, w którym nasze obrazy canvas będą się pięknie prezentować, to połączenia starego z nowym. Sofy w nieoczywistym kolorze, barwne flakony, zasłony i poduchy. Obraz w dużym formacie dopełni przestrzeń, gdzie większość czasu spędzają Państwo z przyjaciółmi lub rodziną, może śmiało wyprzeć ściankę telewizyjną i być tłem do domowej dżungli.

Obrazy na płótnie Pop Art

Pop Art to przyjemna kategoria odnajdywania swojego JA w nowoczesnym świecie. To czas, w którym stajesz się artystą we własnym wnętrzu i dajesz ujście swojemu artystycznemu podejściu.

Optymistyczne wnętrza są otwarte dla ludzi i sprzyjają rozwojowi poprawnych relacji międzyludzkich.

Jeżeli masz kolorowe wnętrze, a w nim zbiór różnych mebli, jeżeli jest to dla Ciebie miejsce odpoczynku, w którym brakuje Ci tej kropki nad I to zapraszam Cię do wprowadzenia do Twojego wnętrza idealnego wydruku na płótnie pop art do salonu czy jadalni.

Obraz z własnego zdjęcia

Gama wyboru grafik jest bardzo duża. Wykonujemy również indywidualne projekty, w oparciu o Twoje zdjęcie czy grafikę – obrazy Pop Art na wymiar. Spraw, aby Twoje wnętrze ożyło i nabrało indywidualnego charakteru z Revolio.

Kluczem w doborze grafiki jest decyzja o wybranym motywie, jego wielkość i rodzaj wydruku. Resztą zajmiemy się my. Nasz zespół przygotuje grafikę w taki sposób, aby jej barwy były nasycone, obraz idealnie naciągnięty i zabezpieczony przed podróżą.