Tapety

Wyświetlanie 1–30 z 55 wyników

Revolio przedstawia tapetę drukowaną na podkładzie Mitylon 49-17 – flizelinę lateksową, która powstała z połączenia celulozy z włókniną poliestrową za pomocą spoiwa lateksowego. Ten rodzaj tapety Mitylon posiada powierzchnię z zamkniętymi porami – dzięki temu uzyskujemy bardziej soczyste kolory i zużywamy mniej atramentu.

Produkt jest szybkoschnący, odporny na zarysowania i rozerwanie. Tapeta w swoim składzie nie posiada PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego.

Druk fototapety odbywa się w oparciu o najnowocześniejszą ekologiczną technologię druku Latex HP, co jest gwarantem zachowania ostrości kolorów i ich trwałości, a także bezwonności i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu.

Fototapetę lateksową nakleisz z dobrym rezultatem na płyty kartonowo-gipsowe, tynki tradycyjne i betonowe oraz na gładzie. Przed jej przyklejeniem trzeba koniecznie zadbać o właściwe przygotowanie. Należy oczyścić, osuszyć i zagruntować ścianę, gdyż wszelkie dziury oraz grudki znajdujące się na ścianie po naklejeniu na nie fototapety będą widoczne. Następnie należy posmarować tapetę klejem, odczekać i przykleić do ściany, dociskając wałkiem malarskim.

Chociaż tapety wzmacnia się fabrycznie, zaleca się stosować do nich laminat stały, utrwalający efekt. Należy pamiętać o tym, że tapety, przy nieodpowiednim sposobie montażu, bywają podatne na rozdarcia, tym bardziej jeśli do jej naklejenia użyjesz zbyt dużej ilości kleju, dlatego jego nadmiar należy usuwać wilgotną ścierką lub gąbką.

Fototapety na ścianę drukowane na zamówienie to wspaniała dekoracja stworzona, aby upiększyć Twoje wnętrza wzorem wybranym z naszej wielomilionowej galerii lub Twoją grafiką.

Produkty z naszej pracowni są wyjątkowe pod względem jakości materiałów i wydruku. Artyści z pracowni Revolio wykonają dla Ciebie oryginalny projekt i wykonają go na najwyższym poziomie estetycznym. Możemy zapewnić, że zamówiona tapeta spełni Twoje oczekiwania.

Zatem nie czekaj i zamów tapetę swoich marzeń już teraz.